Katalog Firm Polska - Firmy-Katalog.pl to najlepsza baza firm z całej Polski usługi, produkty, zlecenia, opinie.

 
 
 
 

Logowanie

Zapomniałem hasło
Jeżeli nie masz jeszcze konta w naszym serwisie utwórz konto

Uwaga - przeczytaj przed dodaniem firmy:

Witamy serdecznie Katalog Firm Polska wspiera firmy w całej Polsce.

Uwaga : Na maila otrzymają Państwo link aktywacyjny profilu firmowego w naszym serwisie czasami trafia do SPAMU.

1. Jesteśmy nowym serwisem internetowym dla firm, posiadamy najlepsze pozycje w wynikach wyszukiwania Google. Zaufało nam już ponad 1000 firm z całej Polski w tym kilka znanych korporacji.
 

2. Co otrzymają Państwo po wybraniu pakietu:

- dodatkowe linki firmy w Google.

- poprawa pozycji strony internetowej firmy w Google.

- linki bezpośrednie do produktów i usług firmy w Google.

- reklama / promocja firmy w naszym serwisie Katalog Firm Polska.

- możliwość dodania usług, produktów i zleceń.

 

3. Wsparcie w Google ( pozycjonowanie strony WWW Państwa firmy ) , co pomoże potencjalnym klientom w dotarciu do prezentacji lub strony WWW Państwa firmy, odpowiednie pakiety znajdą Państwo po zalogowaniu do Panelu Partnera.

 

4. Bezpieczna płatność gwarantowana przez serwis Przelewy24 i jest jednorazowa na dany pakiet. Zakres cen od 72zł. do 410zł w zależności od wybranego pakietu i czasu trwania usługi. Zakres czasu trwania naszych usług od 180 dni do bez limitu (na zawsze).


5. Administrator każdorazowo sprawdza nowo dodany wpis.

6. Warunkiem publikacji jest dodanie logo lub zdjęcia zgłaszanej firmy, w przeciwnym razie wpis zostanie usunięty.

7. Wpisy niezgodne z regulaminem mogą zostać usunięte z katalogu. O powodzie usunięcia wpisu Administrator poinformuje Partnera drogą mailową.

 

Katalog Firm Polska - Firmy-Katalog.pl to katalog firm, który wspiera pozycje strony www twojej firmy w Google w wybranych pakietach. Dodaj firmę wybierz specjalny pakiet z pozycjonowaniem strony firmowej w całej Polsce zachodnio-pomorskie, lubelskie, podkarpackie, małopolskie, śląskie, świętokrzyskie, łódzkie, opolskie, dolnośląskie, lubuskie, wielkopolskie, kujawsko-pomorskie, mazowieckie, podlaskie, warmińsko-mazurskie, pomorskie. Darmowy Katalog Firm w którym dodasz nie tylko adres firmy z mapą dojazdu, telefon firmowy, opis firmy i zdjęcia firmy ale również usługi twojej firmy, produkty firmy oraz zlecenia. Nasz Katalog Firm to idealna reklama firmy w internecie. Posiadamy wbudowaną wyszukiwarkę firm i usług dla klientów z całej Polski wspieramy widoczność twojej firmy w internecie.

 

* Admin służy pomocą zakładka kontakt.