Katalog firm - Firmy-Katalog.pl promocja firmy w internecie usługi, promocje, zlecenia, produkty, opinie.

 
 
 
 
Strona główna > Wyposażenie medyczne > Wynajem łóżek medycznych TAC
Wynajem łóżek medycznych TAC
ul. Kopernika 89 34–300 Żywiec Śląskie
514 576 616 ola@rozkowicz.pl

Wynajem łóżek medycznych TAC

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Zgłoś błąd:
Wynajem łóżek medycznych TAC

Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Wyposażenie medyczne

Adres i dane kontaktowe:

34–300 Żywiec, ul. Kopernika 89,
Śląskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://lozkamedyczne.com.pl

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Nasza firma zajmuje się wynajmem sprzętu potrzebnego do rehabilitacji m.in. łóżek medycznych, koncentratorów tlenowych schodołazów, podnośników i tym podobnym. Mamy rozległy wachlarz aparatury medycznej, wiodących firm w Polsce i na świecie. Posiadamy też znaczne doświadczenie i w razie potrzeby poradzimy klientowi, jaki przedmiot będzie odpowiedni, by jak najlepiej pomóc niepełnosprawnemu. Naszymi największymi zaletami są wysokiej klasy przyrządy, posiadające Atesty i certyfikaty jakości, są również przystosowane do różnych schorzeń. Posiadamy racjonalne ceny i zapewniamy fachową pomoc i serwis. W razie wątpliwości zachęcamy do kontaktu telefonicznego, na naszą stronę albo za pomocą wiadomość.

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Katalog Firm Polska | Firmy-Katalog.pl i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://firmy-katalog.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę