Katalog firm - Firmy-Katalog.pl - Promocja firmy w internecie usługi, promocje, zlecenia, produkty, opinie.

 
 
 
 
Strona główna > Centra medyczne, Dietetyka i odchudzanie, Lekarze specjaliści i gabinety > Centrum medyczne Świdnica – Dent & Beauty!
Centrum medyczne Świdnica – Dent & Beauty!
ul. Waleriana Łukasińskiego 24/02 58-100 Świdnica Dolnośląskie
+48 603 631 009 adwork.professional@gmail.com

Centrum medyczne Świdnica – Dent & Beauty!

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Zgłoś błąd:
Centrum medyczne Świdnica – Dent & Beauty!

Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Centra medyczne, Dietetyka i odchudzanie, Lekarze specjaliści i gabinety

Adres i dane kontaktowe:

58-100 Świdnica, ul. Waleriana Łukasińskiego 24/02,
Dolnośląskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://dentandbeauty.pl/dentbeauty/centrum-medyczne-swidnica/

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Centrum medyczne Świdnica – tylko Dent & Beauty!

Klinika Dent&Beauty jest Centrum medyczne w Świdnice, gdzie dbają o zdrowie i urodę pacjentów. Podchodzimy do tego z różnych stron. Główny jest efekt i bezpieczeństwo. Lekarzy, którzy pracują w klinice, skupiają się na pięknie człowieka. Stomatolodzy, lekarze medycyny estetycznej, dietetycy oraz dermatolodzy – stwarzamy możliwość holistycznego zadbania zarówno o własne zdrowie, jak i wygląd zewnętrzny.

 

Dent & Beauty jest pierwszą kliniką w Świdnicy, która łączy w sobie lekarzy  stomatologów, kosmetologów oraz dietetyków. Dana sytuacja jest również efektem wszechstronnego podejścia do zdrowia i piękna człowieka. Specjaliści Centrum Medycznego mają dużo doświadczenia oraz dobrą wiedzę na temat medycyny dzięki czemu gwarantujemy największą jakość usług!

 

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto, Szanowni Przedsiębiorcy


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Katalog Firm Polska | Firmy-Katalog.pl i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://firmy-katalog.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę