Katalog firm - Firmy-Katalog.pl - Promocja firmy w internecie usługi, promocje, zlecenia, produkty, opinie.

 
 
 
 
Strona główna > Wyposażenie medyczne, Pulmonolodzy, Warszawa > Wypożyczalnia Koncentratorów Tlenu
Wypożyczalnia Koncentratorów Tlenu
Modlińska 325a 03-152 Warszawa Mazowieckie
514359153 amed24.biuro@gmail.com

Wypożyczalnia Koncentratorów Tlenu

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest Katalog Firm Polska | Firmy-Katalog.pl i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Wyposażenie medyczne, Pulmonolodzy, Warszawa

Adres i dane kontaktowe:

03-152 Warszawa, Modlińska 325a,
Mazowieckie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://koncentratory-tlenu-wypozyczalnia.pl/

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Wypożyczalnia koncentratorów tlenu AMED 24 zajmuje się sprzedażą, wynajmem, przeglądem i serwisem koncentratorów tlenu renomowanych marek tj. Philips, Invacare, Inogen, Kröber oraz DeVilbiss. Firma posiada również używane lub nowe, stacjonarne i przenośne koncentratory.

Cechą wyróżniającą sprzęt załogi AMED 24 jest przede wszystkim cicha praca urządzenia, wysoka koncentracja tlenu wraz z łatwą obsługą. Dzięki temu koncentratory tlenu idealnie sprawdzą się również w warunkach domowych.

Terapia tlenowa jest wskazana także zdrowym osobom. Koncentrator tlenu wpływa na poprawę metabolizmu, oczyszcza organizm z toksyn i wiele innych. Dlatego możliwość wypożyczenia urządzenia (wraz z możliwością wykupienia po miesiącu użytkowania) jest dla konsumentów wspaniałym rozwiązaniem.

W razie awarii zespół z Warszawy oferuje wymianę sprzętu na inny, nowy koncentrator tlenu, osobiście transportując i montując urządzenie na terenie Warszawy.

 

Sprawdź ofertę już dzisiaj!

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto, Szanowni Przedsiębiorcy


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Katalog Firm Polska | Firmy-Katalog.pl i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://firmy-katalog.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę