Bezpłatny Katalog Firm, darmowa promocja firmy w internecie

 
 
 
 
Vertex S.A.
Bestwińska 25 43-502 Czechowice - Dziedzice, Śląskie
322145331 poczta@vertex.pl

Vertex S.A.

  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Zgłoś błąd:
Vertex S.A.

Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Bramy, ogrodzenia i kraty, Okna i drzwi, Artykuły przemysłowe, Hurtownie

Adres i dane kontaktowe:

43-502 Czechowice - Dziedzice,, Bestwińska 25,
Śląskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://vertex.pl/pl/

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Vertex S.A. to producent, który specjalizuje się w produkcji wysokiej jakości osłon okiennych. Bogaty asortyment obejmuje ogromny wybór takich osłon jak rolety i żaluzje zewnętrzne oraz wewnętrzne. W ofercie dostępne są także takie produkty jak moskitiery, markizy, plisy oraz bramy. Firma Vertex posiada w ofercie także okienne, materiałowe rolety wewnętrzne, rzymskie, skrzynkowe rolety zewnętrzne w kasecie podtynkowej, aluminiowe, drewniane i fasadowe żaluzje, markizy tarasowe, okienne, ogrodowe i balkonowe, rolety dzień i noc oraz wiele innych rodzajów osłon przeciwsłonecznych na okna.

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Firmy-Katalog.pl i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://firmy-katalog.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę