Katalog Firm - Reklama Firmy w internecie

 
 
 
 
Strona główna > Serwis RTV i AGD, Skup Elektroniki, Lombardy, Komisy > Skup Telewizorów | Mobilny Skup IT
Skup Telewizorów | Mobilny Skup IT
Siedleckiego 85-868 Bydgoszcz
796804751 skupitbydgoszcz@gmail.com

Skup Telewizorów | Mobilny Skup IT

  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest Firmy-Katalog.pl i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Serwis RTV i AGD, Skup Elektroniki, Lombardy, Komisy

Adres i dane kontaktowe:

85-868 Bydgoszcz, Siedleckiego,
Kujawsko-pomorskie

pokaż numer telefonu

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Skup telewizorów Bydgoszcz uszkodzonych i sprawnych LCD, LED, OLED, 3D, CURVED.

 

Sprzęt wyceniamy podczas rozmowy telefonicznej. Jeżeli odpowiada Państwu oferowana cena, odbieramy sprzęt w wyznaczonym przez Państwa miejscu Gratis i płacimy na miejscu gotówką.

Zajmujemy się skupem sprzętu na terenie całego województwa kujawsko-pomorskie od zwykłych użytkowników domowych po duże firmy.

 

W celu ustalenia ceny i odbioru sprzętu zapraszamy do kontaktu telefonicznego.

 

ODBIÓR SPRZĘTU GRATIS W CAŁYM województwie kujawsko-pomorskie, PŁACIMY ZA SPRZĘT GOTÓWKĄ PRZY ODBIORZE!

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Firmy-Katalog.pl i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://firmy-katalog.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę