Katalog Firm Polska

 
 
 
 
Strona główna > Sprzęt komputerowy, Serwis RTV i AGD > Serwis GSM NAPRAWA TELEFONÓW RGSM.PL
Serwis GSM NAPRAWA TELEFONÓW RGSM.PL
ul.Świerkowa 9 98-100 Łask Łódzkie
500806660 serwis@rgsm.pl

Serwis GSM NAPRAWA TELEFONÓW RGSM.PL

  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Zgłoś błąd:
Serwis GSM NAPRAWA TELEFONÓW RGSM.PL

Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Sprzęt komputerowy, Serwis RTV i AGD

Adres i dane kontaktowe:

98-100 Łask, ul.Świerkowa 9,
Łódzkie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.rgsm.pl/

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Jesteśmy profesjonalny serwisem gsm z dużym doświadczenie. Oferujemy pełne naprawy telefonów od podstawowych jak wymiana baterii czy wyśiwetlacz po naprawy na poziomie płyty głównej. Dzięki naszemu doświadczeniu i dużej bazie części jestesmy wstanie dostosować nasze usługo do każdego klienta. Nasi klienci twierdzą że jesteśmy lepsi od autoryzowanych serwisów apple czy samsung.

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Katalog Firm Polska | Firmy-Katalog.pl i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://firmy-katalog.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę