Katalog Firm Polska

 
 
 
 
Strona główna > Skup Elektroniki > See You GSM - naprawa telefonów, serwis telefonów
See You GSM - naprawa telefonów, serwis telefonów
Ul. Pawia 5 31-154 Kraków Małopolskie
669559529 office24galeria@gmail.com

See You GSM - naprawa telefonów, serwis telefonów

  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Zgłoś błąd:
See You GSM - naprawa telefonów, serwis telefonów

Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Skup Elektroniki

Adres i dane kontaktowe:

31-154 Kraków, Ul. Pawia 5,
Małopolskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://see-you.com.pl/

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

See You GSM - naprawa telefonów, serwis telefonów, serwis gsm - oferuje ekspresowe i profesjonalne naprawy telefonów komórkowych. Serwis zlokalizowany jest w Galerii Krakowskiej, dzięki czemu każdy klient może dokonać napraw w serwisie podczas swoich codziennych zakupów.

Nasz serwis telefonów See You GSM znajduje się w dogodnej lokalizacji w centrum Krakowa - w Galerii Krakowskiej, na poziomie -1 pomiędzy kawiarnią GRYCAN a drogerią HEBE. Oferujemy profesjonalne usługi z zakresu naprawy smartfonów. Nasz doświadczony zespół serwisantów poradzi sobie z niemal każdą usterką w większości modeli telefonów dostępnych na rynku. Naprawiamy miedzy innymi smartfony APPLE IPHONE, SAMSUNG, HTC, SONY, HUAWEI, LG, MICROSOFT LUMIA, MOTOROLA, NOKIA. Do większości modeli posiadamy również części zamienne, możliwa jest np. wymiana wyświetlacza. Naprawy dokonujemy na miejscu w naszym punkcie w Galerii Krakowskiej.

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Katalog Firm Polska | Firmy-Katalog.pl i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://firmy-katalog.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę