Katalog Firm - Reklama Firmy w internecie

 
 
 
 
Strona główna > Maszyny konstrukcyjne i budowlane > ROBI-INSTAL - usługi minikoparką
ROBI-INSTAL - usługi minikoparką
ul. Akacjowa 20 43-340 Kozy
535 308 282 ola@rozkowicz.pl

ROBI-INSTAL - usługi minikoparką

  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest Firmy-Katalog.pl i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Maszyny konstrukcyjne i budowlane

Adres i dane kontaktowe:

43-340 Kozy, ul. Akacjowa 20,
Śląskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.robi-instal.pl

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Robi-Instal Świadczy usługi budowlane w Bielsko-Białej i okolic. W zakres naszych prac wchodzą prace wykonywane przy pomocy minikoparki, m.in. kopanie fundamentów, kształtowanie terenu, korytowanie, drenaże, odwodnienia, oczyszczalnie przydomowe i wiele innych. Proponujemy też pomoc w razie nagłej awarii, zatorów kanalizacyjnych albo rur wodnych. Nasze działania są poparte dużym doświadczeniem jak i profesjonalizmem. Nasze ceny są okazyjne, a termin realizacji krótki. Zachęcamy do kontaktu numerem podanym na stronie lub za pomocą maila.

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Firmy-Katalog.pl i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://firmy-katalog.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę