Katalog firm - Firmy-Katalog.pl - Promocja firmy w internecie usługi, promocje, zlecenia, produkty, opinie.

 
 
 
 
Strona główna > Uzależnienia, nałogi, Psychologia > Psycholog, Psychoterapeuta Wioletta Kucharek
Psycholog, Psychoterapeuta Wioletta Kucharek
ul. Narutowicza 90 lok. 6 90-139 Łódź Łódzkie
604886066 ad-intra@o2.pl

Psycholog, Psychoterapeuta Wioletta Kucharek

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Zgłoś błąd:
Psycholog, Psychoterapeuta Wioletta Kucharek

Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Uzależnienia, nałogi, Psychologia

Adres i dane kontaktowe:

90-139 Łódź, ul. Narutowicza 90 lok. 6,
Łódzkie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://www.ad-intra.lodz.pl

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Coraz więcej osób doświadcza różnego rodzaju załamań, stanów depresyjnych, czy też ataków paniki. Niezwykle często wiąże się to z sięganiem po różnego rodzaju używki, które zamiast rozwiązywać problemy, tylko je potęgują. 

Pomoc psychologiczna to rozwiązanie dla osób, które chcą zacząć panować nad swoim życiem i problemami. Podczas psychoterapii przeprowadzony zostaje bardzo szczegółowy wywiad, mający na celu jak najlepsze poznanie pacjenta oraz problemów, z którymi się boryka. Regularne spotkania pozwalają psychoterapeucie zawrzeć więź z osobą, która podejmuje terapię, przez co łatwiej jest o szczerą rozmowę i zaufanie. Psycholog w Łodzi,  https://www.ad-intra.lodz.pl/ to miejsce, do którego może udać się każda osoba, która odczuwa obniżenie nastrojów psychicznych, lęki, brak sensu życia, czy też innego rodzaju zaburzenia emocjonalne. Coraz częściej do psychologa udają się także osoby, które nie wytrzymują presji w pracy, tracą wiarę we własne możliwości. Terapia, to proces poznawczo-leczniczy, dzięki któremu pacjent jest w stanie odzyskać równowagę psychiczną i wrócić do szczęśliwego funkcjonowania w społeczeństwie.

Psycholog, Psychoterapeuta Wioletta Kucharek
ul. Narutowicza 90 lok. 6
90-139 Łódź
woj. łódzkie
Tel:  604 886 066

https://www.ad-intra.lodz.pl

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto, Szanowni Przedsiębiorcy


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Katalog Firm Polska | Firmy-Katalog.pl i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://firmy-katalog.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę