Katalog firm - Firmy-Katalog.pl - Promocja firmy w internecie usługi, promocje, zlecenia, produkty, opinie.

 
 
 
 
Strona główna > Usługi rachunkowe i księgowe, Doradztwo finansowe, Doradztwo i konsulting > PRWT Księgowość i Obsługa Biznesu sp. z o.o.
PRWT Księgowość i Obsługa Biznesu sp. z o.o.
Długa, 55/1A 31-147 Kraków Małopolskie
123452106 biuro.krakow@prwt.pl

PRWT Księgowość i Obsługa Biznesu sp. z o.o.

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest Katalog Firm Polska | Firmy-Katalog.pl i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Usługi rachunkowe i księgowe, Doradztwo finansowe, Doradztwo i konsulting

Adres i dane kontaktowe:

31-147 Kraków, Długa, 55/1A,
Małopolskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://prwt.pl/

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

PRWT Księgowość i Obsługa Biznesu sp. z o.o. jest biurem rachunkowym świadczącym usługi księgowe oraz kadrowo-płacowe. PRWT jako biuro księgowe kieruje swoje usługi w zakresie księgowości dla firm – spółek prawa handlowego, spółdzielni, stowarzyszeń, fundacji i osób fizycznych prowadzących działalność gospodarczą w formie indywidualnej lub spółki cywilnej. W ramach usług księgowych prowadzimy pełną oraz uproszczoną księgowość. Nasi księgowi posiadają certyfikat Ministerstwa Finansów i pracowali dla spółek giełdowych posiadających kilkanaście oddziałów w Polsce jako główni księgowi, korporacji międzynarodowych działających w Polsce ale też prowadzili obsługę księgową rodzinnych spółek z o.o., stowarzyszeń i fundacji działających na rynku lokalnym. Z tego też względu znamy specyfikę wielu branż, wymagania i potrzeby różnych firm w zakresie księgowania kosztów, amortyzacji, spraw rozliczeń podatkowych. PRWT świadczy solidne usługi księgowe, zapewniając wysoki standard tych usług.

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto, Szanowni Przedsiębiorcy


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Katalog Firm Polska | Firmy-Katalog.pl i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://firmy-katalog.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę