Bezpłatny Katalog Firm, darmowa promocja firmy w internecie

 
 
 
 
Strona główna > Oświetlenie > OKNO-SERVICE-PLUS
OKNO-SERVICE-PLUS
ul. Mari Konopnickiej 30 43-300 Bielsko-Biała cała polska
785-224-554 ola@rozkowicz.pl

OKNO-SERVICE-PLUS

  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Zgłoś błąd:
OKNO-SERVICE-PLUS

Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Oświetlenie

Adres i dane kontaktowe:

43-300 Bielsko-Biała, ul. Mari Konopnickiej 30,
cała polska

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://osplus.pl/

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Przedsiębiorstwo "OKNO-SERVICE-PLUS" jest na rynku od 1998r. Jesteśmy rodzinną działalnością prowadzoną przy wspólnej współpracy z klientami. Najważniejszym dla nas jest zadowolenie klienta i satysfakcja z końcowego efektu kupionych produktów i usług. Sprzedajemy najwyższej jakości produkty w tym okna, markizy, pergole, rolety, żaluzje, moskitiery itd.. Współdziałamy jedynie z właścicielami znanych marek, posiadających certyfikaty jakości oraz zaufanie klientów. Udzielamy szczegółowych informacji o oferowanych przez nas produktach. Zależy nam na zadowoleniu klienta, więc w przypadku niepewności z radością doradzimy, który z produktów powinien wybrać.

Firma OKNO-SERVICE-PLUS zajmuje się sprzedażą, montażem i profesjonalnym serwisem:
– okien i drzwi
– rolet wewnętrznych i zewnętrznych
– bram garażowych
– markiz, pergoli i dachów szklanych
– daszków i zadaszeń
– moskitier

Nasza firma posiada autoryzację producentów, od których dystrybuujemy i montujemy produkty wysokiej jakości.

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Firmy-Katalog.pl i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://firmy-katalog.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę