Bezpłatny Katalog Firm, darmowa promocja firmy w internecie

 
 
 
 
Strona główna > Pomoc drogowa, Usługi motoryzacyjne, Blacharstwo samochodowe, Lakiernictwo samochodowe > Naprawy Powypadkowe Auto Plus Andrzej Napolski i Mariusz Januszewski
Naprawy Powypadkowe Auto Plus Andrzej Napolski i Mariusz Januszewski
Cmentarna 80 85-184 Bydgoszcz Kujawsko-pomorskie
784343436 biuro@naprawy-powypadkowe.pl

Naprawy Powypadkowe Auto Plus Andrzej Napolski i Mariusz Januszewski

 • Poleć firmę:
  Twój email będzie wyglądać następująco:

  Array
 • Zgłoś błąd:
Naprawy Powypadkowe Auto Plus Andrzej Napolski i Mariusz Januszewski

Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Pomoc drogowa, Usługi motoryzacyjne, Blacharstwo samochodowe, Lakiernictwo samochodowe

Adres i dane kontaktowe:

85-184 Bydgoszcz, Cmentarna 80,
Kujawsko-pomorskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.naprawy-powypadkowe.pl/

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Naprawy Powypadkowe Auto Plus Andrzej Napolski i Mariusz Januszewsk Bydgoszcz, Cmentarna 80. Nasza firma istnieje na rynku od 1995 roku. Wieloletnia działalność pozwoliła nam nabrać odpowiednie doświadczenie w branży blacharsko- lakierniczej, które połączone z szerokim wachlarzem świadczonych przez nas usług gwarantuje szybkie i sprawne przeprowadzenie pożądanych napraw.

Obecnie, jesteśmy jedną z wiodących firm na tym terenie działającą w zakresie profesjonalnego wykonywania napraw powypadkowych pojazdów samochodowych, ponadto oprócz działań gwarancyjnych i pogwarancyjnych w ramach poszerzanych autoryzacji wykonujemy także usługi blacharsko-lakiernicze innych marek.

Współpraca z dostawcami części wszystkich marek mających swoich przedstawicieli lub stacje dealerskie w Polsce, nawiązana i umacniana w ciągu wielu lat prosperowania naszej firmy ,zapewnia nie tylko szybki dostęp do części ale również najkrótszy możliwy czas naprawy Państwa pojazdu. Natomiast nawiązanie partnerstwa z wieloma ubezpieczycielami w zakresie samolikwidacji szkód komunikacyjnych czy obecność naszej firmy w tzw. sieciach naprawczych gwarantuje sprawne i bezproblemowe przeprowadzenie napraw począwszy od momentu zgłoszenia szkody. Ponadto firma posiada własną pomoc drogową oraz możliwość udostępnienia aut zastępczych podczas renowacji w razie zaistnienia takiej konieczności.

Nabyte doświadczenie, sumienność i wiarygodność, którymi kierujemy się podczas pełnienia usług wyzwalają w naszych klientach zaufanie, jakim jesteśmy darzeni od lat. Łatwe i proste rozwiązania, nowoczesność, a także udogodnienia wciąż poddawane są modernizacji. Wszystkie te zabiegi tworzone są bowiem z myślą o Państwa czasie i wygodzie.

Auto Plus to jedna z większych firm w regionie zajmująca się blacharstwem i lakiernictwem, a także naprawą powypadkową pojazdów samochodowych. Oferująca zarówno usługi gwarancyjne jak i pogwarancyjne, pomoc drogową a także dostępność aut zastępczych w czasie naprawy pojazdu.

Ponadto mogąca pochwalić się wieloletnim doświadczeniem oraz współpracą z dostawcami części wszystkich marek mających swoich przedstawicieli lub stacje dealerskie w Polsce. Godne zaufania, nowoczesne i prężnie prosperujące przedsiębiorstwo sumiennie wykonujące zlecone zadania w zakresie pełnionych usług.

 • bezgotówkowe rozliczenia szkód komunikacyjnych
 • uproszczona procedura likwidacji szkód w ramach umów z ubezpieczalniami
 • naprawy powypadkowe pojazdów samochodowych
 • blacharstwo - lakiernictwo
 • pomoc drogowa
 • dostępność aut zastępczych w czasie naprawy pojazdu
 • wynajem pojazdów
 • usługi gwarancyjne i pogwarancyjne

Posiadamy umowy i należymy do tzw. sieci naprawczych wielu towarzystw ubezpieczeniowych, w tym m.in.:

 • PZU
 • Aviva
 • Warta
 • Ergo Hestia
 • Generali
 • MTU
 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Firmy-Katalog.pl i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://firmy-katalog.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę