Katalog firm - Firmy-Katalog.pl - Promocja firmy w internecie usługi, promocje, zlecenia, produkty, opinie.

 
 
 
 
Strona główna > Usługi pogrzebowe > MORTIS Zakład Pogrzebowy Warszawa Całodobowe Usługi Pogrzebowe Praga Północ
MORTIS Zakład Pogrzebowy Warszawa Całodobowe Usługi Pogrzebowe Praga Północ
Floriańska 12 Lokal 2 03-707 Warszawa Mazowieckie
505706701 artur.uzieblo@o2.pl

MORTIS Zakład Pogrzebowy Warszawa Całodobowe Usługi Pogrzebowe Praga Północ

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest Katalog Firm Polska | Firmy-Katalog.pl i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Usługi pogrzebowe

Adres i dane kontaktowe:

03-707 Warszawa, Floriańska 12 Lokal 2,
Mazowieckie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://www.pogrzebymortis.pl

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Nasz zakład pogrzebowy świadczy całodobowy przewóz zmarłych w Warszawie i najbliższej okolicy. Gwarantujemy iż pomożemy państwu przy organizacji pogrzebu tradycyjnego z trumną bądź pogrzebu z kremacją i urną. Nasze Pogotowie Pogrzebowe świadczy dyżur całodobowa 7 dni w tygodniu. Przyjedziemy najszybciej jak to możliwe a wykwalifikowani pracownicy z godnością podejmą ciało i przetransportują do chłodni.
Pokierujemy Państwa za rękę przez cały proces organizacji pogrzebu w Warszawie, przedstawiając różne aspekty i artykuły pogrzebowe. W biurze na warszawskiej Pradze Północny przy ulicy Floriańskiej 12 lokal 2 zajmiemy się kompletacją koniecznych dokumentów i w państwa imieniu pozyskamy zasiłek pogrzebowy ZUS. Swoje usługi pogrzebowe świadczymy w Warszawie i jej najbliższej okolicy np Ząbki, Marki, Zielonka, Wołomin, Kobyłka itd. Nasze usługi świadczymy lokalnie dzięki czemu każda ceremonia przebiega zawsze na wysokim poziomie z klasa i godnością. Karawany pogrzebowe biorące udział w ceremonii są zawsze odpowiednio przygotowane tak aby zadowolić najbardziej wymagające oko uczestnika pogrzebu.

Zapraszamy do skorzystania z naszych usług. Nasza praca jest naszą najlepsza wizytówka, warto zapoznać się z opiniami o naszym zakładzie pogrzebowym w Google.
http://pogrzebymortis.pl/
https://www.facebook.com/MortisPogrzeby
https://g.page/Zaklad-Pogrzebowy-Warszawa-Praga?share

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto, Szanowni Przedsiębiorcy


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Katalog Firm Polska | Firmy-Katalog.pl i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://firmy-katalog.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę