Katalog firm - Firmy-Katalog.pl - Promocja firmy w internecie usługi, promocje, zlecenia, produkty, opinie.

 
 
 
 
Strona główna > Książki i wydawnictwa, Gry i zabawki, Księgarnie, Poznań > Księgarnia Liber S.C. Agata Deiksler Marek Sawicki
Księgarnia Liber S.C. Agata Deiksler Marek Sawicki
Kraszewskiego 19 60-501 Poznań Wielkopolskie
618421487 magazyn@ksiegarnialiber.pl

Księgarnia Liber S.C. Agata Deiksler Marek Sawicki

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Zgłoś błąd:
Księgarnia Liber S.C. Agata Deiksler Marek Sawicki

Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Książki i wydawnictwa, Gry i zabawki, Księgarnie, Poznań

Adres i dane kontaktowe:

60-501 Poznań, Kraszewskiego 19,
Wielkopolskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://ksiegarnialiber.pl/

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Księgarnia LIBER działa na rynku od ponad 20 lat. Zajmuje się kompleksową dystrybucją książek i podręczników szkolnych, zarówno do szkół, jak i klientów indywidualnych. Profesjonalna obsługa i szeroki asortyment zaspokoi potrzeby wszystkich klientów.

Księgarnia LIBER Poznań oferuje podręczniki nowe i używane, książki, gry i zabawki.

Księgarnia LIBER - podręczniki szkolne skup-sprzedaż.

Zapraszamy do sklepu stacjonarnego i internetowego!

Dodatkowe informacje

Sprzedaż wysyłkowa

  • Wysyłka kurierska do Polski 

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto, Szanowni Przedsiębiorcy


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Katalog Firm Polska | Firmy-Katalog.pl i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://firmy-katalog.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę