Katalog firm - Firmy-Katalog.pl - Promocja firmy w internecie usługi, promocje, zlecenia, produkty, opinie.

 
 
 
 
Strona główna > Usługi prawnicze, Usługi prawne > JR Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Joanna Zielińska
JR Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Joanna Zielińska
Dziewińska 29h/1 87-800 Włocławek Kujawsko-pomorskie
690825215 rafziel@icloud.com

JR Kancelaria Radcy Prawnego Radca Prawny Joanna Zielińska

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest Katalog Firm Polska | Firmy-Katalog.pl i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Usługi prawnicze, Usługi prawne

Adres i dane kontaktowe:

87-800 Włocławek, Dziewińska 29h/1,
Kujawsko-pomorskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://jrkancelaria.com

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Kanncelarię Radcy Prawnego Joanny Zielińskiej tworzy zespół prawników specjalizujących się w prawie cywilnym, handlowym oraz karnym. Oprócz specjalistycznej wiedzy i doświadczenia Klienci otrzymują absolutne zaangażowanie w powierzoną sprawę. W swojej praktyce Prawnicy oferują m.in:

- zastępstwo przed sądami, organami administracyjnymi, w toku postępowań egzekucyjnych, a także podczas negocjacji (biznesowych, z wierzycielami, dłużnikami, bankami, windykatorami),

- przygotowywanie pism procesowych, w tym pozwów, apelacji, sprzeciwów, odwołań, replik, pism w toku sprawy;

- przygotowywanie, opiniowanie oraz analiza umów,

- przygotowywanie opinii prawnych,

- pomoc w dochodzeniu należności, jak również działania z zakresu antywindykacji

- upadłości konsumenckie

- pomoc w zakresie uzyskiwania odszkodowań w tym z tytułu: wypadków komunikacyjnych, błędów medycznych, odpowiedzialności kontraktowej, naruszenia dóbr osobistych etc.

 

Kancelaria ma swoją siedzibę we Włocławku przy ul. Dziewińskiej, jednak obsługuje osoby fizyczne oraz firmy z terenu całego kraju. Swoim Klientom oferuje także prawną pomoc online, za pomocą wybranego komunikatora.  Prawnicy Kancelarii prowadzą także serwis prawny pod adresem www.prawniemozliwe.pl w którym skupiają się na prawnych zagadnieniach związanych z prowadzeniem działalności gospodarczej. 

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

  Schowek (0)

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto, Szanowni Przedsiębiorcy


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Katalog Firm Polska | Firmy-Katalog.pl i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://firmy-katalog.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę