Bezpłatny Katalog Firm, darmowa promocja firmy w internecie

 
 
 
 
GRUPA BS - Serwis komputerowy
Daliowa 2 30-612 Kraków Małopolskie
517106195 serwis@grupabs.pl

GRUPA BS - Serwis komputerowy

  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Zgłoś błąd:
GRUPA BS - Serwis komputerowy

Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Oprogramowanie komputerowe, Sprzęt komputerowy, Usługi informatyczne

Adres i dane kontaktowe:

30-612 Kraków, Daliowa 2,
Małopolskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://www.grupabs.pl

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Od 2010 roku oferujemy naszym klientom szybką i bezpłatną diagnostykę sprzętu komputerowego w Krakowie. Naprawiamy laptopy, komputery PC oraz tablety. Odzyskujemy również dane z uszkodzonych nośników oraz oferujemy obsługę informatyczną dla firm. 

 

Specjalizujemy się w trudnych naprawach elektronicznych dlatego zapraszamy serdecznie nawet w przypadku poważnych problemów.

 

Naszymi podstawowymi usługami są:

- naprawa płyt głównych w laptopach, komputerach PC i tabletach

- naprawa komputerów po zalaniu

- wymiana układów BGA na płytach głównych

- wymiana gniazd zasilania

- wymiana matrycy, obudowy i klawiatury w laptopach

- instalacja systemów operacyjnych (Windows, Linux, Android)

- czyszczenie i konserwacja układów chłodzenia

Serwisujemy i naprawiamy komputery wszystkich marek tj. Dell, Lenovo, Samsung, Apple, Acer, Asus, Toshiba, HP, Sony i innych.

 

Na wszystkie wykonane naprawy udzielamy gwarancji (3-12 miesięcy). Wystawiamy faktury VAT.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszym serwisem oraz do zapoznania się z pełną ofertą naszych usług na stronie - grupabs.pl

 

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Firmy-Katalog.pl i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://firmy-katalog.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę