Katalog Firm Polska

 
 
 
 
Strona główna > Wideofilmowanie > Film ślubny, Wideofilmowanie Poznań - Adam Wita Film
Film ślubny, Wideofilmowanie Poznań - Adam Wita Film
Andrychowska 26 61-333 Poznań Wielkopolskie
507064701 olusia261@wp.pl

Film ślubny, Wideofilmowanie Poznań - Adam Wita Film

  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Zgłoś błąd:
Film ślubny, Wideofilmowanie Poznań - Adam Wita Film

Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Wideofilmowanie

Adres i dane kontaktowe:

61-333 Poznań, Andrychowska 26,
Wielkopolskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://adamwitafilm.com/

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Film ślubny Poznań, Wideofilmowanie Poznań

Filmem i fotografią zajmujemy się od wielu lat i kochamy naszą pracę. Zajmujemy się realizacją filmów ślubnych i wideofilmowania na terenie Poznania. Każdy klient i każde nowe zlecenie jest nowym wyzwaniem dzięki czemu to nowa przygoda. Poprzez poznawanie wielu ludzi mamy to szczęście, że możemy dołożyć cegiełkę do budowania wspólnej przyszłości młodej pary.

 

Każda młoda para szykując się do wydarzenia jakim jest ślub, z pewnością szuka osoby, która przygotuje niesamowitą relację z ceremonii ślubnej oraz nocy weselnej. Firma Adam Wita Film posiada wiele doświadczenia, sprzęt i możliwości, dzięki którym wszystkie zrealizowane prace tak bardzo chwytają za serce. Pracujemy na terenie całej Polski, dzięki czemu każdy może skorzystać z naszych usług. Naszą wizytówką jest przede wszystkim stały kontakt z klientem, dzięki czewu bardzo dobrze wiemy jak sworzyć film, aby wzruszał on parę młodą i oczywiście gości.

O nas:
Filmowcy: Monika i Adam

Jesteśmy małżeństwem, filmem i fotografią zajmujemy się od 13 lat i jesteśmy zafascynowani tą pracą. Każde nowe zlecenie to nowa przygoda,  poznawanie wielu wspaniałych ludzi, którzy na swój sposób zaczynają tworzyć własną przyszłość - mamy to szczęście że możemy być z Wami na początku tej drogi.

Niesamowite jest to, że nie ma dwóch takich samych ślubów są one tak odmienne jak każda młoda para, która chce aby to były niezapomniane chwile w ich życiu a my jako obserwatorzy tych naładowanych emocjami dni staramy się wychwycić najważniejsze momenty i zachować je na zawsze.

 

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Katalog Firm Polska | Firmy-Katalog.pl i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://firmy-katalog.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę