Katalog Firm Polska - Firmy-Katalog.pl to najlepsza baza firm z całej Polski usługi, produkty, zlecenia, opinie.

 
 
 
 
EI Expert
Kręta 2/4 20-341 Lublin Lubelskie
783306438 marketing@eiexpert.pl

EI Expert

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest Katalog Firm Polska | Firmy-Katalog.pl i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Lekarze specjaliści i gabinety, Zdrowie i profilaktyka, Psychiatrzy, Szkolenia i kursy, Lublin

Adres i dane kontaktowe:

20-341 Lublin, Kręta 2/4,
Lubelskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

http://eiexpert.pl

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

EI Expert z Lublina specjalizuje się w inteligencji emocjonalnej https://eiexpert.pl/obszary-zastosowania i w kompleksowej obsłudze i  rozwoju osób oraz organizacji. Oferuje szeroki zakres usług z zakresu doboru i rozwoju pracowników, doradztwa psychologicznego, szkoleń i coachingu. Działa głównie w Polsce, ale uczestniczy też w projektach międzynarodowych.

W ofercie EI Expert znajdują się szkolenia dla diagnostów i trenerów inteligencji emocjonalnej (EI), szkolenia dla firm z inteligencji emocjonalnej, szkolenia dla  doradców zawodowych, nauczycieli, pedagogów szkolnych, psychologów terapeutów.

System EI Ekspert jest zestawem nowoczesnych narzędzi do rozwoju inteligencji emocjonalnej. System składa się z trzech części: oceny indywidualnej, interwencji w formie warsztatów lub coachingu grupowego oraz oceny uzupełniającej sprawdzającej efekty interwencji. Opiera się na własnych i międzynarodowych badaniach inteligencji emocjonalnej.

System został stworzony przez zespół specjalistów z EI Expert: psychiatrów, psychoterapeutów, psychologów, coachów, specjalistów HR oraz trenerów z wieloletnim doświadczeniem. Specjaliści pracują z osobami dorosłymi i młodzieżą.

Jeśli szukasz kreatywnych, przyjaznych ekspertów, którzy pomogą Ci w zaspokojeniu Twoich potrzeb rozwojowych, nie szukaj dalej niż w EI Expert! Skorzystaj z formularza kontaktowego stronie internetowej https://eiexpert.pl/kontakt

 

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy