Katalog Firm - Reklama Firmy w internecie

 
 
 
 
Dekordom Sp. z o. o.
Siemianowicka 4a 41-902 Bytom
607449886 radek@dywania.pl

Dekordom Sp. z o. o.

  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest Firmy-Katalog.pl i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Materiały budowlane, Hurtownie, Sklepy internetowe

Adres i dane kontaktowe:

41-902 Bytom, Siemianowicka 4a,
Śląskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://dywania.pl

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Szukasz inspiracji ? Sprawdź co jest modne. Zapoznaj się z bogatą ofertą naszych produktów.

WYKŁADZINY DYWANY DEKORACJE Bezpośredni importer HURT-DETAL. PROMOCJE, najniższe ceny w REGIONIE  transport-obszywanie, PROFESJONALNE DORADZTWO. 

Wykładziny – Dywanowe, Pcv, Gumolit, Linoleum - Rozwiązania takie spotyka się zarówno w domach jak również we wnętrzach o charakterze publicznym. W swojej ofercie posiadamy dziesiątki kolorów i wzorów wykładzin. Już teraz zapoznaj się z atrakcyjną ofertą cenową.

Zapraszamy do naszego sklepu internetowego.

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Firmy-Katalog.pl i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://firmy-katalog.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę