Katalog Firm - Reklama Firmy w internecie

 
 
 
 
Strona główna > Pizzerie, Restauracje > DaMarco: restauracja włoska, pizza neapolitańska, pizzeria trattoria
DaMarco: restauracja włoska, pizza neapolitańska, pizzeria trattoria
ul. Mogilska 86 31-546 Kraków
123462338 trattoria@damarco.pl

DaMarco: restauracja włoska, pizza neapolitańska, pizzeria trattoria

  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest Firmy-Katalog.pl i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Pizzerie, Restauracje

Adres i dane kontaktowe:

31-546 Kraków, ul. Mogilska 86,
Małopolskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://damarco.pl/

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Restauracja włoska DaMarco oferuje najwyższej jakości potrawy kuchni włoskiej, wszystkie dania przygotowane są przez wysoko wykwalifikowany i wyedukowany zespół kucharzy. Precyzjny adres pizzerii to:

DaMarco: restauracja włoska, pizza neapolitańska, pizzeria trattoria

Mogilska 86,

31-546 Kraków

tel: 12 346 23 38

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Firmy-Katalog.pl i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://firmy-katalog.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę