Katalog Firm: Wyszukiwarka Firm, Zlecenia Firm, Usługi Firm

 
 
 
 
Cyrek Finance Sp. z o.o.
Wschodnia, 29 95-100 Zgierz Łódzkie
427154059 biuro@cyrekfinance.com

Cyrek Finance Sp. z o.o.

  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Zgłoś błąd:
Cyrek Finance Sp. z o.o.

Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Usługi finansowe, Usługi rachunkowe i księgowe, Doradztwo finansowe, Usługi podatkowe

Adres i dane kontaktowe:

95-100 Zgierz, Wschodnia, 29,
Łódzkie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://cyrekfinance.com/

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Cyrek Finance to biuro rachunkowe i kancelaria podatkowo-księgowa. Świadczy usługi dla różnego typu działalności, w tym dla: spółek z ograniczoną odpowiedzialnością, spółek akcyjnych, jednoosobowych działalności gospodarczych oraz podmiotów, które wymagają pełnej obsługi księgowości. Cyrek Finance zajmuje się usługami z zakresu księgowości i rachunkowości, kadr i płac, doradztwa finansowego i podatkowego. Najwięcej klientów biura rachunkowego można znaleźć na terenie województwa łódzkiego, jednak Cyrek Finance świadczy też usługi mobilne z indywidualnym dopasowaniem formy dostarczania dokumentów. Celem kancelarii podatkowo-księgowej jest zmaksymalizowanie korzyści klienta, które będą wynikać ze współpracy z Cyrek Finance. Zespół biura rachunkowego wyróżnia się wśród podobnych firm fachowością i terminowością. Działalność biura objęta jest pełną ochroną ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu wykonywanych usług.


 

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Firmy-Katalog.pl i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://firmy-katalog.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę