Katalog Firm Polska - Firmy-Katalog.pl to najlepsza baza firm z całej Polski usługi, produkty, zlecenia, opinie.

 
 
 
 
Consulting Sati Sp. z o.o.
Ksawerów 3 02-656 Warszawa Mazowieckie
512994650 satiremonty@gmail.com

Consulting Sati Sp. z o.o.

dodaj do schowkadodaj do schowka
  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Napisz do firmy:
    Administratorem danych osobowych jest Katalog Firm Polska | Firmy-Katalog.pl i ogłoszeniodawca. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych i Twoich uprawnień znajdziesz w Polityka Prywatności.


  • Zgłoś błąd:
Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Firmy budowlane, Instalacje elektryczne, Instalacje gazowe i kominkowe, Usługi gazownicze

Adres i dane kontaktowe:

02-656 Warszawa, Ksawerów 3,
Mazowieckie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://warszawskie-pogotowie-techniczne.pl/

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Awarie usterki hydrauliczne kanalizacyjne ,pogotowie techniczne biurowe, śmierdzi gazem wezwij nas, podłączenie AGD gazowego urządzenia z pieczątką do gwarancji, pomiary gazownicze , złota rączka utrzymanie techniczne instalacji i drobne prace instalacyjne.!
Pogotowie techniczne, usuwamy awarie i usterki w domach, mieszkaniach i biurach. pojawiający się problem z instalacją hydrauliczną, likwidujemy wycieki, prowadzimy wymiany zaworów, lub sanitariatów. Problem z instalacją elektryczną, naprawa instalacji antenowej, wymiana zabezpieczeń lub modernizacja instalacji gazowniczej to nasza specjalność. Wyciek gazu, lub szczelna uszkodzona instalacja gazowa. Zlecenie należy przekazać do pogotowia technicznego. W jak najszybszym czasie naprawimy usterki związane z instalacjami budowlanymi. Lubimy wyzwania każdy specjalista to złota rączka z uprawnieniami i doświadczeniem. Bez obaw wykonamy prace wysokościowe, naprawimy drzwi, wymienimy silikon i podłączymy piekarnik. Grupa techników, elektryk, gazownik, hydraulik, to tylko część zespołu pogotowia technicznego. Zajmujemy się także wymianami uszkodzonych płytek, naprawami podłóg, wymianą grzejnika. Prace naprawcze jakie wykonujemy to bardzo obszerna oferta.

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy