Bezpłatny Katalog Firm, darmowa promocja firmy w internecie

 
 
 
 
Strona główna > Sprzęt komputerowy > Atium Kraków - Serwis laptopów
Atium Kraków - Serwis laptopów
Zwierzyniecka 9 31-103 Kraków Małopolskie
690690843 serwis@serwisatium.pl

Atium Kraków - Serwis laptopów

  • Poleć firmę:
    Twój email będzie wyglądać następująco:

    Array
  • Zgłoś błąd:
Atium Kraków - Serwis laptopów

Informacje o firmie

Branże w których działa firma

Sprzęt komputerowy

Adres i dane kontaktowe:

31-103 Kraków, Zwierzyniecka 9,
Małopolskie

pokaż numer telefonu

Strona internetowa:

https://www.serwisatium.pl/

Ocena firmy:

0/5 [zobacz opinie]

Informacje o firmie

Serwis Atium oferuje najwyższej jakości usługi naprawy laptopów i komputerów stancjonarnych. Serwis zlokalizowany jest w centrum Krakowa, dzięki czemu każdy klient ma swobodny dojazd do siedziby serwisu. 

Naprawimy każdy model notebooka, ultrabooka i netbooka. Usuniemy wszystkie usterki i przywrócimy Twój laptop do życia. Nie uwierzysz, że komputer przenośny może działać tak dobrze. Zadbaj o swój sprzęt, daj się zaskoczyć i sprawdź, jakie usługi wykonujemy!

Serwisujemy wszystkie rodzaje i typy pectetów, więc bez problemu zreperujemy i zmodernizujemy Twój komputer stacjonarny. Będziesz zaskoczony, jak wspaniale można go przyśpieszyć oraz udoskonalić. Spraw, aby praca na Twoim PC stała się przyjemnością i zobacz jakie wykonujemy naprawy!

 

Opinie na temat firmy:

 
dodaj opinię

Nie dodano jeszcze opinii do firmy

 

Szanowna Internautko, Szanowny Internauto,


Pragniemy Cię poinformować, że nasza strona może dostosowywać treści do Twoich potrzeb. Aby to robić, potrzebujemy Twojej zgody na przetwarzanie danych w celach personalizacji treści marketingowych. Jeżeli klikniesz przycisk „chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę” lub zamkniesz to okno, to wyrazisz zgodę na przetwarzanie przez Firmy-Katalog.pl i jej Zaufanych Partnerów Twoich danych
osobowych zapisywanych w plikach cookies lub za pomocą podobnej technologii w celach marketingowych (w tym poprzez profilowanie i analizowanie) podmiotów innych niż https://firmy-katalog.pl/, obejmujących w szczególności wyświetlanie spersonalizowanych reklam w naszej platformie ogłoszeniowej.
Wyrażenie zgody jest dobrowolne. Zgodę możesz w każdym momencie wycofać lub ponownie wyrazić na stronie Dopasowanie reklam. Pamiętaj, że wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania dokonanego wcześniej. Więcej informacji związanych z przetwarzaniem danych osobowych znajdą Państwo w naszej Polityce Prywatności. Podstawą prawną przetwarzania Państwa danych osobowych zawartych w plikach cookie w ww. celu, jest zgoda użytkownika na przetwarzanie danych osobowych wyrażona poprzez zaznaczanie powyższego okienka (art. 6 ust. 1 lit. a pltk). Użytkownikom przysługują następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania Państwa danych osobowych, w tym przysługujących Państwu uprawnień, znajdziecie Państwo w naszej Polityce Prywatności.

Chcę korzystać z serwisu i wyrażam zgodę